DOŁĄCZ DO NAS I ZOSTAW ZA SOBĄ ŚWIAT ŚMIERTELNIKÓW

Witaj w SMITE, na wirtualnym polu bitwy, gdzie starożytni bogowie ścierają się w imię władzy, chwały, a przede wszystkim dobrej zabawy. Nieważne, czy jest to dla ciebie pierwsza gra MOBA, czy jesteś już weteranem – intensywna akcja oraz zuchwała mitologia sprawią, że staniesz się jednym z wyznawców.

UNIQUE PERSPECTIVE

W przeciwieństwie do innych gier typu MOBA, Smite wciąga cię bezpośrednio w wir wydarzeń, pozwalając oglądać akcję z pozycji wybranego przez ciebie boga. Od niespodziewanych zasadzek do bezpośrednich strzałów – czeka na ciebie cały świat nowych możliwości strategicznych.

PONAD 60 BOGÓW DO WYBORU

Thor, Kali, Ra, Zeus, Sun Wukong i wielu, wielu innych – wybierz spośród 60 bogów i powal wrogów za pomocą legendarnych broni, wstrząsających mocy i unikalnych strategii.

ESPORTS: WALCZ I WYGRYWAJ

Ligi i rankingi dla różnych poziomów gry sprawiają, że każdy znajdzie swoje miejsce w rosnącej społeczności eSports SMITE – nie ważne czy jesteś nowy w grze, czy dajesz popis umiejętności przed tysięczną publicznością w czasie mistrzostw SMITE World Championship.

PL-Help 2015-08-18 v1

Jeśli nie korzystasz z mikrofonu, możesz użyć sterowania VGS, aby komunikować się ze swoim zespołem i wysyłać wiadomości. Sprawdź konfigurację przycisków poniżej, aby móc wysyłać krótkie, standardowe wiadomości na czacie.

Dostępnych jest kilka ustawień sterowania. Aby zobaczyć i zmienić swoje ustawienia sterowania, wybierz Opcje w głównym menu w grze.

Domyślne ustawienia podstawowego sterowania:
Umiejętność 1
Umiejętność 2
Umiejętność 3
Umiejętność 4 (ULT)
Fire
Scoreboard
+Trenuj umiejętność 1
+Trenuj umiejętność 2
+Trenuj umiejętność 3
+Trenuj umiejętność 4 (ULT)
+Aktywny sklep 1
+Aktywny sklep 2
+Przedmiot jednorazowy1
+Przedmiot jednorazowy2

Aby zobaczyć ostatnią listę zmian, odwiedź xbpatchnotes.smitegame.com.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, odwiedź: xbsupport.smitegame.com

Aby podzieli się swoją opinią, odwiedź: portal.smitegame.com

Skontaktuj się z nami: xboxsupport@hirezstudios.com