Kyrat, dom bogów i kolebka najwyższych na świecie gór. To piękny kraj, w którym sąsiadują ze sobą zielone doliny i pokryte śniegiem wierzchołki gór. Ale jak to z pięknymi rzeczami bywa, ludzie chcą zawładnąć tą ziemią i zepsuć ją. Od trzydziestu lat Kyrat cierpi w wyniku wojny domowej. I choć strony się zmieniają, od starzejącego się monarchy i ruchu antyrojalistycznego po fałszywego króla Pagana Mina i Złoty Szlak, który usiłuje go obalić - to rozlew krwi pozostaje ten sam. To kraj rozdzierany przez okrutne sprzeczności. Głęboko uduchowiona kultura jest przytłoczona przez nowożytny grzech produkcji narkotyków i odwieczne okrucieństwa wojny. To lud zjednoczony w gorącej miłości do swojego kraju i głęboko podzielony w kwestii wizji jego przyszłości. Podzielony jest nawet Złoty Szlak, a to rozdarcie może skutkować kolejnymi latami konfliktu. Witaj w Kyracie, miejscu gdzie nic nie jest proste, a każda decyzja może zaważyć na przyszłości.
SKOK/PRZESKOK
KUCNIĘCIE/ŚLIZG
PRZEŁADOWANIE
POPRZEDNIA BROŃ/ (PRZYTRZYMAJ)LECZENIE
(PRZYTRZYMAJ)UZBROJENIE/MIKSTURY
RZUT / (PRZYTRZYMAJ)PRZYTRZYMAJ PRZEDMIOT DO RZUCANIA
CELOWANIE / (OSŁONA)WYJRZYJ
STRZAŁ / (OSŁONA)OGIEŃ NA ŚLEPO
RUCH / (NACIŚNIJ)BIEG / (LUNETA)WSTRZYMAJ ODDECH
ROZGLĄDANIE SIĘ / (NACIŚNIJ)ATAK WRĘCZ/ELIMINACJA / (NACIŚNIJ)PRZENIEŚ CIAŁO
APARAT FOTOGRAFICZNY
SPLUWY DO WYNAJĘCIA
MINA/C4
RZUT KAMIENIEM
MENU GRY
MENU PAUZY
ZMIANA FOTELA
(PRZYTRZYMAJ)HAMULEC RĘCZNY
(PRZYTRZYMAJ)WEJŚCIE / WYJŚCIE
NASTĘPNA BROŃ
RZUT
CELOWANIE
STRZAŁ
PRZYŚPIESZANIE
ROZGLĄDANIE SIĘ / (NACIŚNIJ)ELIMINACJA
RADIO:(NACIŚNIJ)NASTĘPNY UTWÓR / (PRZYTRZYMAJ)WŁ / WYŁ
MENU GRY
MENU PAUZY
WEJDŹ
ZEJDŹ
(PRZYTRZYMAJ)WEJŚCIE / WYJŚCIE
NASTĘPNA BROŃ
RZUT
CELOWANIE
STRZAŁ
RUCH/KIEROWANIE
ROZGLĄDANIE SIĘ / (NACIŚNIJ)ELIMINACJA
MENU GRY
MENU PAUZY
W Kyracie czeka cię wiele bitew. Sam decydujesz, jak się z nimi uporać. Frontalny szturm, cicha eliminacja za pomocą broni z tłumikiem czy może atak z dystansu przy użyciu broni snajperskiej czy wyrzutni rakiet - to wszystko jest możliwe w Far Cry ® 4. Rozpoczynaj bitwę z dowolnego miejsca - z lądu, wody lub z powietrza. Rzucaj kamieniami, by odwracać uwagę wrogów lub oznaczaj ich za pomocą swojego aparatu. Wywołuj pożary, detonuj materiały wybuchowe lub wykorzystuj liczne możliwości eliminacji, aby panować nad walką lub siać chaos. Wybór należy do ciebie.
Szczegółowa instrukcja dotycząca rozgrywki została wbudowana w samą grę. W dowolnej chwili możesz sprawdzić ustawienia sterowania w menu pauzy, naciskając przycisk.

Aby uzyskać informacje na temat usługi Uplay bądź zmienić ustawienia swojego konta Uplay, zaloguj się na www.uplay.com

Jeśli podczas zabawy z grą firmy Ubisoft natkniesz się na trudności, prosimy o kontakt z naszym centrum pomocy, dostępnym przez 24 godziny na dobę pod adresem http://support.ubi.com.