Wprowadzenie

Na zakończenie gry TOMB RAIDER Lara Croft była świadkiem czegoś, czego nie była w stanie wyjaśnić — nadprzyrodzonego zjawiska, które zmieniło zupełnie jej sposób postrzegania świata. Mimo usilnych starań nie udało jej się o tym zapomnieć. Znajomi i przyjaciele uznali, że całe to zdarzenie było wytworem wyobraźni Lary pobudzonej wstrząsającymi przeżyciami. Ona sama poczuła jednak, że jej oczy otwarły się na ukryty świat. Jedynym celem Lary jest teraz odkrycie prawdy.

Porwana tą obsesją, kontynuuje badania swojego ojca nad nieśmiertelną duszą. Efektem tych poszukiwań jest wyprawa w góry na dalekiej Syberii, gdzie odkrywa zaginione starożytne miasto. Lara musi stawić czoła nowym, niebezpiecznym przeciwnikom, których celem jest znalezienie tajemnicy ukrytej w przepastnych grobowcach pod miastem. Nie zawahają się zabić każdego, kto stanie im na drodze. Lara musi podjąć wyścig z czasem, wykorzystując wszystkie swoje umiejętności i spryt, by pokonać nowych nieprzyjaciół, przetrwać w trudnych warunkach i odkryć tajemnicę, zanim trafi ona w niepowołane ręce.
Sterowanie

Poruszanie się
Sprint / Zmiana ramienia (podczas celowania)
Ruch kamerą
Instynkt przetrwania / Przybliżanie (podczas celowania)
Celowanie (przytrzymaj) / Nurkowanie (przytrzymaj, podczas pływania)
Strzelanie amunicją podstawową (podczas celowania) / Rzucenie przedmiotem (podczas celowania) / Wytwarzanie strzał podstawowych (przytrzymaj)
Leczenie (przytrzymaj)
Strzelanie amunicją alternatywną (podczas celowania) / Wytwarzanie amunicji alternatywnej (przytrzymaj)
Interakcja / Przymocowanie czekana / Rzucenie czekanem z liną / Przeładowanie (podczas celowania)
Atak wręcz / Cios kończący
Skok / Wspinaczka
Szamotanina / Przewrót / Zeskok / Szybkie pływanie / Unik (podczas celowania)
Wybór broni
Pauza / Opcje
Mapa / Ekwipunek


Konto Square Enix

Połącz konto Microsoft z kontem Square Enix, by otrzymywać informacje z pierwszej ręki o ulubionych grach, brać udział w dyskusjach na tętniących życiem forach SQUARE ENIX, a także wygrywać bezpłatne gry i korzystać z innych atrakcji.

Konta możesz połączyć pod adresem https://membership.square-enix.com.

By odłączyć konto Microsoft od konta Square Enix, wykonaj następujące działania:
  • W przeglądarce internetowej przejdź do strony firmy Square Enix: https://membership.square-enix.com.
  • Zaloguj się do konta Square Enix, podając odpowiedni adres e-mail i hasło.
  • Wybierz opcję "My Profile" (Mój profil), by uzyskać dostęp do strony swojego konta.
  • Wybierz kolejno opcje "Settings" (Ustawienia) > "Linked Accounts" (Powiązane konta), by edytować ustawienia usług zewnętrznych powiązanych z kontem Square Enix.
Dane kontaktowe

Pomoc techniczna jest dostępna przez siedem dni w tygodniu, również w święta. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestiach dotyczących tej gry, usługi Xbox Live lub konsoli Xbox One, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej pod adresem: www.xbox.com/support. Jesteśmy również dostępni na Twitterze: @XboxSupport.