To start playing, insert Rabbids Invasion The Interactive TV Show on your Xbox One console slot.
Witaj w chaotycznym świecie Kórlików! Wskocz w serial telewizyjny i zagraj! Przekonaj się, jak bardzo jest on zwariowany!

Instrukcja

• Upewnij się, że masz dookoła siebie wystarczająco dużo miejsca, aby bezpiecznie grać przed telewizorem.
• Pamiętaj o swoim otoczeniu, dzięki temu nie uderzysz przypadkiem w pobliskie przedmioty lub osoby.
• Przed każdą z gier przećwicz ruchy wyświetlane w samouczku.
Celem gry jest zdobycie większej liczby punktów od twoich znajomych poprzez wykonywanie zwariowanych czynności - właśnie takich, jakie wykonują Kórliki w odcinkach swojego serialu telewizyjnego.

Sensor Kinect będzie rozpoznawał ruchy twojego ciała. Im bliższe będą tego, co pokazano w samouczku, tym większa twoja szansa na wygraną. Jesteś w świecie Kórlików, więc wszystko będzie działo się szybko. Bądź na to gotowy!

Przemieszczanie się w menu

Użyj kontrolera do swojej konsoli, aby wybierać rozmaite opcje. Za pomocą pada kierunkowego oraz przycisków, które pojawiają się na ekranie, dotrzesz w każde miejsce gry.

Świat Kórlików

W głównym menu widzisz rozmaite epizody serialu telewizyjnego, pogrupowane w strefy. W każdej ze stref możesz zdecydować się na rozegranie epizodu lub jedynie minigier z nim związanych - albo też na robienie zdjęć z Kórlikami.

Graj za pomocą Kinecta

We wszystkich grach korzystasz z sensora Kinect. Niekiedy będziesz przesuwał kursor dłonią w celu wykonywania rozmaitych czynności, takich jak rysowanie czy sterowanie Kórlikami. W innym przypadku będziesz musiał wskazywać ekran, jak najszybciej pozować lub też powtarzać jakiś ruch kilka razy pod rząd.

System punktacji

Każdy z epizodów składa się z kilku czynności oraz gier. W niektórych z nich musisz działać jak najszybciej, aby zdobywać punkty, a w innych będziesz musiał poradzić sobie lepiej niż twoi znajomi. Podczas czynności Polowanie na przedmioty oraz Powtarzaj za mną punkty zdobywa wyłącznie zwycięzca. Podczas gier wszyscy gracze punktują. Ten z nich, który zbierze najwięcej punktów - wygrywa. Pod koniec epizodu gracz z największą liczbą punktów zdobytych podczas czynności i gier zostanie ogłoszony mistrzem epizodu.

Odblokowywanie zawartości

Na koniec każdego z epizodów punkty zdobyte przez wszystkich graczy dodawane są do siebie – w ten sposób odblokowywane są nowe epizody i gry. Wypatruj ikony z wykrzyknikiem w głównym menu, to za jej pośrednictwem zdobywasz do nich dostęp. Będziesz również wygrywał przedmioty przydatne podczas robienia zdjęć Kórlików. Czytaj dalej, jeśli chcesz się dowiedzieć, jak to zrobić!

Rób zdjęcia z Kórlikami!

W każdej strefie znajdziesz Budkę Foto Kórlików. Ten element pozwala ci na zrobienie zdjęcia w otoczeniu Kórlików oraz przedmiotów, które pojawiają się w epizodach. Uważaj jednak – nigdy nie wiadomo, co strzeli Kórlikowi do głowy przed obiektywem aparatu!
Do sklepu Kórlików możesz wejść z poziomu menu głównego.

Darmowy epizod!
Gdy będziesz już w sklepie, zauważysz że jeden z epizodów dostępny jest za darmo. Pobierz go, aby grać dalej w świecie Kórlików.

Pakiety epizodów
W sklepie możesz kupować pakiety trzech epizodów. Pakiety będą się pojawiać w regularnych odstępach czasu.
Zarejestruj się w serwisie Uplay i zdobądź wyjątkową zawartość oraz nagrody od firmy Ubisoft. Rejestracja jest darmowa i trwa krócej niż minutę. Odblokuj nową zawartość i wykorzystaj ją w Rabbids Invasion: INTERAKTYWNY PROGRAM TV.

Tworzenie konta
Jeśli nie masz konta Uplay, zostaniesz poproszony o stworzenie go przy pierwszym uruchomieniu Rabbids Invasion: INTERAKTYWNY PROGRAM TV. W tym celu będziesz musiał podać adres e-mail oraz nazwę użytkownika. Możemy w tym celu użyć twoich informacji profilowych z Xbox Live, jeśli chcesz. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, dzięki której ustawisz lub odzyskasz swoje hasło.

Połączenie z istniejącym kontem
Jeśli masz już konto Uplay, możesz je połączyć w chwili pierwszego uruchomienia Rabbits Invasion: INTERAKTYWNY PROGRAM TV. Zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail oraz hasła, połączonych z twoim kontem Uplay.

Zarządzanie kontem Uplay
W dowolnej chwili możesz przejść na stronę Uplay, aby zarządzać swoim kontem.
W razie problemów z grą firmy Ubisoft skontaktuj się z naszym 24-godzinnym centrum pomocy pod adresem http://support.ubi.com.

Rabbids Invasion (TV Series) © 2013 Ubisoft Motion Pictures Rabbids. All Rights Reserved

Created with Unity. Portions of this program © 2005-2014 Unity Technologies.

Powered by Wwise © 2006 – 2014 Audiokinetic Inc. All rights reserved.

iTween - Copyright (c) 2011 Bob Berkebile (pixelplacment)